Izziv Mooncamp
Logotipa Airbus in Autodesk      Logotip ESA
Galerija Explorers 2022 - Moon Camp Challenge
Za boljšo izkušnjo spremenite brskalnik v CHROME, FIREFOX, OPERA ali Internet Explorer.

Galerija Explorers 2022

Moon Camp Explorers Galerija 2021-2022

V igri Moon Camp Explorers je naloga vsake ekipe, da s programom Tinkercad 3D-oblikuje celoten lunin tabor. Razložiti morajo tudi, kako bodo uporabljali lokalne vire, zaščitili astronavte pred nevarnostmi vesolja ter opisali bivalne in delovne prostore.


  Hermaszewski Moon Camp
  Prvo mesto



  V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa
    Poljska
  Killa Wintata
  Prvo mesto



  FEPPA San Calixto
    Bolivija
  Polus Satus
  Drugo mesto



  Srednja šola Ilford County
    Združeno kraljestvo
  Utopia
  Drugo mesto



  YoLabs
    Indija
  European Space Hotel
  Tretje mesto



  Evropska šola Den Haag
    Nizozemska
  Kalpana
  Tretje mesto



  Ashoka Universal School in Delhi Public School
    Indija
  Team 2022
  Zelo pohvaljeno oblikovanje



  Agrupamento de Escolas Pedro Eanes Lobato
    Portugalska
  LOS LAKERS



  INCA GARCILASO
    Španija
  LAS MEJORES LUNÁTIKAS



  INCA GARCILASO
    Španija
  Space Monkeys



  Colégio Vasco da Gama
    Portugalska
  Equipo A



  I.E.S Fuente Grande
    Španija
  Crateras Lunares



  Colégio Vasco da Gama
    Portugalska
  The three in the moon



  Colégio Vasco da Gama
    Portugalska
  Mission HÉCATE



  École Secondaire Casavant
    Kanada
  Cheburashki



  Srednja šola Krasnojarsk #3
    Rusija
  Luis Carrillo de



  IES Luis Carrillo de Sotomayor
    Španija
  Toupeiras lunares



  Colégio Vasco da Gama
    Portugalska
  Kenza&Flore Moon Camp



  Evropska šola Den Haag
    Nizozemska
  Olivia&Roxane Moon



  Evropska šola Den Haag
    Nizozemska
  French connection!



  Evropska šola Den Haag
    Nizozemska
  IES Retamar



  IES Retamar
    Španija
  Herdemann Moon Camp



  Evropska šola Den Haag
    Nizozemska
  The Other



  Čezmorska kitajska akademija Chiway Suzhou
    Kitajska
  Sankhajit Team



  Birla High School Mukundapur
    Indija
  SURVIVAL MOON BASE



  I.E.S. IPAGRO
    Španija
  402_Ilan_Alperen



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  402_Martin_Mathias_Malone



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  402_Jabrastan



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  402_Lana_Malak_Sara



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  402_Enzo_Mathieu_Omar_Elouan



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  402_Clara_Melina_Hanna_Cyrine



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  403_Matt_Thomas_Mael_Damien



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  403_Raouf_HE



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  403_ridan_anis_sergey_enzo



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  403_Narek_Loris_wassim_yanis



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  403_shade_camille_louisa_kymia



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  403_Neyla_Khadidja



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  404_halime_oceane_blessing



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  404 orane_tina_marwa



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  404_lino_luc_jules



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  404_lena_marie_leane



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  404_jade_alizé



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  404 lea_melusine_hermine



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  404_louan_nouh



  kolegij Jean Jaures
    Francija
  Man camp Exploters



  Evropska šola Alicante
    Španija
  Milky Way galaxy



  Givemefive.ai
    Indija
  Horizon



  Givemefive.ai
    Indija
  Dream moon camp



  Givemefive.ai
    Indija
  The Moon Conquerors



  Givemefive.ai
    Indija
  Mission Armstrong



  École Secondaire Casavant
    Kanada
  xXMoonXx



  Givemefive.ai
    Indija
  Beyond Beginnings



  Givemefive.ai
    Indija
  sdsavio_ubeda1



  Salezijanska šola Santo Domingo Savio
    Španija
  Team EST



  Discovery Charter School
    Združene države Amerike
  SmlBrain



  École secondaire Casavant
    Kanada
  RAMBGENESIS



  Givemefive.ai
    Indija
  MOON WALKERS



  Givemefive.ai
    Indija
  Moon Pioneers



  Givemefive.ai
    Indija
  Chandrakhoj



  Givemefive.ai
    Indija
  Mission des 4 filles



  École Secondaire Casavant
    Kanada
  BakonMedia



  Šola Belmont
    Združeno kraljestvo
  Team Resilience



  Givemefive.ai
    Indija
  The Lunar Campers



  Givemefive.ai
    Indija
  Starship Kainotomia



  Givemefive.ai
    Indija
  Hateize



  Escola Secundária de Esmoriz
    Portugalska
  LunarX



  Givemefive.ai
    Indija
  THE



  Colegio Estudiantes Las Tablas
    Španija
  Luna Vita Nova



  Givemefive.ai
    Indija
  Phoenix



  IES Elena García Armada
    Španija
  Lunar Team



  Ecole de Martainville
    Francija
  SPACE DRAGONS



  Ecole de Martainville
    Francija
  LUNAR FC



  Ecole de Martainville
    Francija
  GALAXY CATS



  Ecole de Martainville
    Francija
  SPACE HORSE



  Ecole de Martainville
    Francija
  Oktopoppers



  Van Brienenoordschool
    Nizozemska
  Mass



  Givemefive.ai
    Indija
  Les Motivés



  École secondaire Casavant
    Kanada
  Moi



  École secondaire Casavant
    Kanada
  Les super licornes



  École secondaire Casavant
    Kanada
  Vincentyébo



  École secondaire Casavant
    Kanada
  Team01



  École secondaire Casavant
    Kanada
  Team02



  École secondaire Casavant
    Kanada
  Team03



  École secondaire Casavant
    Kanada
  Colombian Explorers



  MyRoboTech
    Kolumbija
  IRIS Team Colombia



  MyRoboTech
    Kolumbija
  Lab6



  Van Brienenoordschool
    Nizozemska
  AETHERS



  Givemefive.ai
    Indija
  Team Armstrong



  Givemefive.ai
    Indija
  josedemora1



  IES Jose de Mora
    Španija
  Team Mun



  Emmina šola (zasebno mentorstvo)
    Danska
  Les Champagnards



  Collège LA CHAMPAGNE
    Francija
  Moon Knights



  Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego
    Poljska
  Khloe/Rubi



  Šole Elizabeth Vale
    Avstralija
  Nargis/Summer



  Šole Elizabeth Vale
    Avstralija
  kobi/mason



  Šole Elizabeth Vale
    Avstralija
  The Space Rookies



  Colégo do Castanheiro
    Portugalska
  PinyPons



  Colégio do Castanheiro
    Portugalska
  DREAL



  Colégo do Castanheiro
    Portugalska
  Space Queens



  Colégo do Castanheiro
    Portugalska
  Base 3



  Akademija kralja Alfreda
    Združeno kraljestvo
  MRTech- Moon Charm



  Fundacija MyRoboTech
    Kolumbija
  U.K.N. “Purpurowe dymy”



  Szkoła Podstawowa nr 8
    Poljska
  Apollo Modern Base



  Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego
    Poljska
  team G



  Evropska šola Bruselj III
    Belgija
  team C



  Evropska šola Bruselj III
    Belgija
  Costro



  Bahçeşehir Koleji Atakum Kampüsü
    Turčija
  team E



  Evropska šola Bruselj III
    Belgija
  The Moon Walkers



  Mednarodna šola SEK Katar
    Katar
  The Moon Walkers



  Givemefive.ai
    Indija
  Moon Walkers



  YoLabs
    Indija
  team A



  Evropska šola Bruselj III
    Belgija
  Cheese Camp



  Mednarodna šola SEK Katar
    Katar
  Swedish Meatballs



  Akademija Pops
    Švedska
  estación espacial



  IES Universidade Laboral
    Španija
  Base lunar Ivaula



  IES Universidade Laboral
    Španija
  Campamento lunar



  IES Universidade Laboral
    Španija
  Moon Scientists



  Kolegij Zafer
    Turčija
  rzgmooncamp



  zafer koleji
    Turčija
  Space Wars



  Ankara Zafer Koleji Ortaokulu
    Turčija
  Solar Cadets



  Šola Newlands Dubai
    Združeni arabski emirati
  Space Mission Shakedown



  Mednarodna šola SEK Katar
    Katar
  Favorito



  Mednarodna šola SEK Katar
    Katar
  Crux View Center



  Center Crux View
    Indija
  Galaxy Gazers – Camp



  Osnovna šola March Church of England
    Združeno kraljestvo
  Monstrous Moon Makers –



  Osnovna šola March C of E
    Združeno kraljestvo
  Steal The Moon



  Osnovna šola Northville
    Združene države Amerike
  Steal Da Moon



  Osnovna šola Northville
    Združene države Amerike
  Saturn Stallions



  Osnovna šola Northville
    Združene države Amerike
  Lunasphere



  Givemefive.ai
    Indija
  Mission Moon 101



  Givemefive.ai
    Indija
  Team TERRITORY



  Givemefive.ai
    Indija
  Space Station



  Givemefive.ai
    Indija
  Reorbit



  Givemefive.ai
    Indija
  Callisto



  Givemefive.ai
    Indija
  The Lunar Sustainers



  Givemefive.ai
    Indija
  Lunar Campers



  Givemefive.ai
    Indija
  Nova



  givemefive.ai
    Indija
  Luna



  Givemefive.ai
    Indija
  Material Girls



  OŠ Nove Fužine (Osnovna šola Nove Fužine)
    Slovenija
  Stars in the Galaxy



  OŠ Nove Fužine (Osnovna šola Nove Fužine)
    Slovenija
  Space group



  OŠ Nove Fužine (Osnovna šola Nove Fužine)
    Slovenija
  Tararben



  OŠ Nove Fužine (Osnovna šola Nove Fužine)
    Slovenija
  VMMA



  OŠ Nove Fužine (Osnovna šola Nove Fužine)
    Slovenija
  ET MyRobotech Team



  MyRoboTech
    Kolumbija
  Orion MRTech- Team



  MyRoboTech
    Kolumbija
  MyRoboKids Team Colombia-



  MyRoboTech
    Kolumbija
  BrilliantMoon Team-



  MyRoboTech
    Kolumbija
  LUNATICOS



  IES PUNTA DEL VERDE
    Španija
  Lunar Landers



  Givemefive.ai
    Indija
  Locas ay reger



  Givemefive.ai
    Indija
  Pinewood_Milky Way



  Pinewood Ameriška mednarodna šola
    Grčija
  AstroFriends



  Zunanji sodelavec Marcelino Champagnat
    Portugalska
  Barbie Butterfly



  Zunanji sodelavec Marcelino Champagnat
    Portugalska
  MoonGirls



  Zunanji sodelavec Marcelino Champagnat
    Portugalska
  Os Bananas



  Zunanji sodelavec Marcelino Champagnat
    Portugalska
  Os Astronautas



  Zunanji sodelavec Marcelino Champagnat
    Portugalska
  Bravo Camp



  Givemefive.ai
    Indija
  Exploradores do Espaço



  Zunanji sodelavec Marcelino Champagnat
    Portugalska
  Moon Homies



  Zunanji sodelavec Marcelino Champagnat
    Portugalska
  Moon Camp Astronauts



  Zafer KOLEJİ
    Turčija
  MİYAW CAMP



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolska srednja šola
    Turčija
  Kings of the Space



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolska srednja šola
    Turčija
  Los Dorados



  CEIP Rectora Adelaida de la Calle
    Španija
  Moonraker



  IES José Jiménez Lozano
    Španija
  Green Tomatoes



  CEIP Rectora Adelaida de la Calle
    Španija
  Team Beechy



  Park Beechwood
    Združeno kraljestvo
  Roberts Moon Team



  Osnovna šola Cesis 2
    Latvija
  Team M+H



  Park Beechwood
    Združeno kraljestvo
  Kurnik



  Brez zvonca
    Poljska
  Galaxy invaders



  Sodobna akademija GEMS
    Združeni arabski emirati
  The Stars



  CEIP Rectora Adelaida de la Calle
    Španija
  Muntori Explorers



  Dvojezična šola Muntori
    Španija
  SILI Campers – Camp



  Osnovna šola March C of E
    Združeno kraljestvo
  imeyzing görls



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolska srednja šola
    Turčija
  Lunar Sustainers



  Givemefive.ai
    Indija
  Stargazers – Camp



  Osnovna šola March C of E
    Združeno kraljestvo
  Moon camp AEPAS



  Escola EB 2, 3 Profesor Abel Salazar
    Portugalska
  Acampamento Neil Alden



  Escola Básica Bernardino Machado
    Portugalska
  Ayerbe



  Šola Evergreen
    Kolumbija
  Hypatia moon base



  Hamstel Junior School
    Združeno kraljestvo
  EA Moon Camp



  Edinburška akademija
    Združeno kraljestvo
  MISSION CHARLIE



  École Secondaire Casavant
    Kanada
  Himoon



  Mednarodna trijezična šola v Varšavi
    Poljska
  MISSION RENAGAB



  École Secondaire Casavant
    Kanada
  TEAM Arthur Soares Corrêa



  Instituto S do Saber
    Brazilija
  Tamers of the Stars



  FEPPA San Calixto
    Bolivija
  StarWarrrios



  IES Las Salinas
    Španija
  Picapiedras



  IES Las Salinas
    Španija
  Laritoides



  IES Las Salinas
    Španija
  Antoni Piętka i Jakub



  Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr.
    Poljska
  Olympus Moon Camp



  DLR-šolski laboratorij
    Nemčija
  Team Tayani Saiki



  Instituto S do Saber
    Brazilija
  Chandra Graham



  Yolabs
    Indija
  Team Theo Lecarpentier



  Instituto S do Saber
    Brazilija
  NiMaSa



  Šola Evergreen
    Kolumbija
  LDG



  Mednarodni inštitut Saint Dominique
    Italija
  Luca Perea–Marco



  IES HIPATIA
    Španija
  Bee Teams



  Ozel Samsun Doga Koleji Ortaokulu
    Turčija
  Bianca Juez Sarmiento –



  IES HIPATIA
    Španija
  Learnex Explorers



  Learnex
    Romunija
  MAG



  Mednarodni inštitut Saint Dominique
    Italija
  CEMA



  DLR_School_Lab
    Nemčija
  julirodrimu



  Šola Evergreen
    Kolumbija
  Les indécis



  Casavant
    Kanada
  Armstrong



  Akademija Pops
    Švedska
  Lunar Best Friends



  Zunanji sodelavec Marcelino Champagnat
    Portugalska
  Moon Secrets



  Zunanji sodelavec Marcelino Champagnat
    Portugalska
  Sarandonga



  Colegio Estudiantes Las Tablas
    Španija
  Marcis Miks Moon Base



  Osnovna šola Cesis 2
    Latvija
  Fate Of Space



  Özel Doğan Koleji
    Turčija
  Aaron/Anmol



  Šole Elizabeth Vale
    Avstralija
  Kaylem/Connor



  Šole Elizabeth Vale
    Avstralija
  Interestellar Shreks



  Colegio Estudiantes Las Tablas
    Španija
  Moon Lab



  Escola Básica 2,3 São Pedro do Mar - Agrupamento
    Portugalska
  Team A: YHAV



  Garden Spot srednja šola
    Združene države Amerike
  Team B: MMIA



  Garden Spot srednja šola
    Združene države Amerike
  Team C: MWKM



  Garden Spot srednja šola
    Združene države Amerike
  Team D: TPNC



  Garden Spot srednja šola
    Združene države Amerike
  The Sumerians



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolska srednja šola
    Turčija
  Moon Creators



  Zunanji sodelavec Marcelino Champagnat
    Portugalska
  Os Lunáticos



  Zunanji sodelavec Marcelino Champagnat
    Portugalska
  Ernest Expedition Moon



  Izven šole
    Združene države Amerike
  Popeyes na Lua



  Zunanji sodelavec Marcelino Champagnat
    Portugalska
  MOONBOW



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolska srednja šola
    Turčija
  Galaxy Girls – Camp



  Osnovna šola March Church of England
    Združeno kraljestvo
  Rapid Rovers



  Niti
    Združene države Amerike
  Apollos



  Osnovna šola Northville
    Združene države Amerike
  Pπ LUNAR CAMPAMENT



  IES Bahía de Almería
    Španija
  GALAKSIES



  Ellinogermaniki Agogi
    Grčija
  Inspire-yourself.



  I.E.S. Antonio de Mendoza
    Španija
  Ale&Dhanya



  CEIP Rectora Adelaida de la Calle
    Španija
  Trio Lunar



  Zunanji sodelavec Marcelino Champagnat
    Portugalska
  Your Moon



  Galēnu pamatskola
    Latvija
  Team Majo



  DITEP Escale
    Francija
  Power MRTech-Sebastian



  MyRoboTech
    Kolumbija
  Aurora Borealis Space



  Özel Doğan Koleji
    Turčija
  Leni and Prudy



  Šola Sycamore
    Združene države Amerike
  Guang Han



  Studio FitchMaker v Šanghaju
    Kitajska
  Exploradores Lunares



  Zunanji sodelavec Marcelino Champagnat
    Portugalska
  Team Ducky



  BG/BRG Ramsauerstraße
    Avstrija
  Team no name



  BG/BRG Ramsauerstraße
    Avstrija
  COLAHH



  Akademija City of London Highgate Hill
    Združeno kraljestvo
  Rubió i Ors Moon Camp 1



  Institut Joaquim Rubió i Ors
    Španija
  AstroTeam



  Akademija JSUE
    Francija
  Rubió i Ors Moon Camp 2



  Institut Joaquim Rubió i Ors
    Španija
  ROCKET SCIENCE 1



  I.E.S. JOSÉ JIMÉNEZ LOZANO
    Španija
  ROCKET SCIENCE 2



  I.E.S. JOSÉ JIMÉNEZ LOZANO
    Španija
  Opportunity



  Sodobna akademija GEMS
    Združeni arabski emirati
  VIP- Very Innovative



  Sodobna akademija GEMS
    Združeni arabski emirati
  Moon Life #GirlPower –



  Fábrica de Nerdes - Klub inovacij
    Brazilija
  ZiA team



  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w
    Poljska
  Moon Aliens



  Sodobna akademija GEMS
    Združeni arabski emirati
  TALOS designers



  UNIVERZA TALOS V TESALIJI
    Grčija
  Space rangers



  Sodobna akademija GEMS
    Združeni arabski emirati
  LUNA



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolska srednja šola
    Turčija
  GMA Moon Camp



  Sodobna akademija GEMS
    Združeni arabski emirati
  Komarov



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolska srednja šola
    Turčija
  Huydi



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolska srednja šola
    Turčija
  Tshikuwi Moon Campers



  Osnovna šola Tshikuwi
    Južna Afrika
  Maker Moon Life



  Fábrica de Nerdes - Klub inovacij
    Brazilija
  Ramotlhale Moon Campers



  Osnovna šola Ramotlhale
    Južna Afrika
  Moon Heroes – Science



  Fábrica de Nerdes - Klub inovacij
    Brazilija
  DREAMOON



  Zunanji sodelavec Marcelino Champagnat
    Portugalska
  MoonLight



  Zunanji sodelavec Marcelino Champagnat
    Portugalska
  Team Apollo 26



  Šola Evergreen
    Kolumbija
  PeJuPa



  Šola Evergreen
    Kolumbija
  Daniel Muñoz Muñoz – Luca



  IES HIPATIA
    Španija
  Rubén Cívico García –



  IES HIPATIA
    Španija
  MC Moon



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolska srednja šola
    Turčija
  team I



  Evropska šola Bruselj III
    Belgija
  SAİLOR MOON TEAM



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolska srednja šola
    Turčija
  Hav Camp



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolska srednja šola
    Turčija
  ASTROMOON



  Colegio San Antonio de Padua
    Španija
  In-VVV



  Valmieras Viestura vidusskola
    Latvija
  Parches



  Elena García Armada
    Španija
  ajt



  francisco de miranda
    Kolumbija
  LAS NIÑAS



  IES PUNTA DEL VERDE
    Španija
  JMJ



  IES PUNTA DEL VERDE
    Španija
  Homo sapiens



  BG/BRG Ramsauerstraße
    Avstrija
  Compass



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolska srednja šola
    Turčija
  ETERNALS



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolska srednja šola
    Turčija
  team D



  Evropska šola Bruselj III
    Belgija
  team F



  Evropska šola Bruselj III
    Belgija
  Meteorito



  CEIP Rafael Alberti
    Španija
  team B



  Evropska šola Bruselj III
    Belgija
  team H



  Evropska šola Bruselj III
    Belgija
  Mission DER-GAB-FAB-MIE-OLI



  Casavant
    Kanada
  Dream Team



  Collège René Soubaigné
    Francija
  Lunar Team



  Collège René Soubaigné
    Francija
  Austrian Comets



  MS Jennersdorf
    Avstrija
  The Future



  Ellinogermaniki Agogi
    Grčija
  NASA



  IES PUNTA DEL VERDE
    Španija
  Space Bro’s



  Colegio Estudiantes Las Tablas
    Španija
  Moon 4 B-ase



  Gimnazija am Augarten
    Avstrija
  The Creators



  Givemefive.ai
    Indija
  DAL-F



  Van Brienenoordschool
    Nizozemska
  Accio Luna



  Givemefive.ai
    Indija
  Lunar Astra Team



  Givemefive.ai
    Indija
  Space MRTech Team –



  MyRoboTech
    Kolumbija
  PAAA – Per aspera ad



  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
    Poljska
  Castra Demeter



  Givemefive.ai
    Indija
  Ro Team



  SCOALA GIMNAZIALA "IORGU RADU"
    Romunija
  CH-LYNX



  Studio FitchMaker v Šanghaju
    Kitajska
  Palladio Moon Explorers



  Šola Palladio
    Grčija
  Bright Moon Explorers



  FEPPA SAN CALIXTO
    Bolivija
  James Webb



  Mednarodna šola v Toulousu
    Francija
Vrh
sl_SI