Mėnulio stovyklos iššūkis
"Airbus" ir "Autodesk" logotipas      EKA logotipas
Explorers galerija 2022 - Moon Camp Challenge
Jei norite geresnės patirties, pakeiskite naršyklę į CHROME, FIREFOX, OPERA arba Internet Explorer.

Moon Camp Explorers galerija 2021-2022 m.

"Moon Camp Explorers" kiekvienos komandos užduotis - 3D formatu suprojektuoti visą Mėnulio stovyklą naudojant "Tinkercad". Jos taip pat turi paaiškinti, kaip bus naudojami vietiniai ištekliai, kaip astronautai bus apsaugoti nuo pavojingų kosmoso sąlygų ir kaip bus įrengtos gyvenamosios ir darbo patalpos.


  Hermaszewski Moon Camp
  Pirmoji vieta



  V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa
    Lenkija
  Killa Wintata
  Pirmoji vieta



  FEPPA San Calixto
    Bolivija
  Polus Satus
  Antroji vieta



  Ilfordo apskrities vidurinė mokykla
    Jungtinė Karalystė
  Utopia
  Antroji vieta



  YoLabs
    Indija
  European Space Hotel
  Trečioji vieta



  Europos mokykla Den Haag
    Nyderlandai
  Kalpana
  Trečioji vieta



  Ashoka universalioji mokykla ir Delio viešoji mokykla
    Indija
  Team 2022
  Labai gerai įvertintas dizainas



  Pedro Eanes Lobato mokyklų asociacija
    Portugalija
  LOS LAKERS



  IES INCA GARCILASO
    Ispanija
  LAS MEJORES LUNÁTIKAS



  IES INCA GARCILASO
    Ispanija
  Space Monkeys



  Colégio Vasco da Gama
    Portugalija
  Equipo A



  I.E.S Fuente Grande
    Ispanija
  Crateras Lunares



  Colégio Vasco da Gama
    Portugalija
  The three in the moon



  Colégio Vasco da Gama
    Portugalija
  Mission HÉCATE



  École Secondaire Casavant
    Kanada
  Cheburashki



  Krasnojarsko vidurinė mokykla #3
    Rusija
  Luis Carrillo de



  IES Luis Carrillo de Sotomayor
    Ispanija
  Toupeiras lunares



  Colégio Vasco da Gama
    Portugalija
  Kenza&Flore Moon Camp



  Europos mokykla Den Haag
    Nyderlandai
  Olivia&Roxane Moon



  Europos mokykla Den Haag
    Nyderlandai
  French connection!



  Europos mokykla Den Haag
    Nyderlandai
  IES Retamar



  IES Retamar
    Ispanija
  Herdemann Moon Camp



  Europos mokykla Den Haag
    Nyderlandai
  The Other



  Užjūrio kinų akademija Chiway Sudžou
    Kinija
  Sankhajit Team



  Birla vidurinė mokykla Mukundapur
    Indija
  SURVIVAL MOON BASE



  I.E.S. IPAGRO
    Ispanija
  402_Ilan_Alperen



  College jean jaures
    Prancūzija
  402_Martin_Mathias_Malone



  College jean jaures
    Prancūzija
  402_Jabrastan



  College jean jaures
    Prancūzija
  402_Lana_Malak_Sara



  College jean jaures
    Prancūzija
  402_Enzo_Mathieu_Omar_Elouan



  College jean jaures
    Prancūzija
  402_Clara_Melina_Hanna_Cyrine



  College jean jaures
    Prancūzija
  403_Matt_Thomas_Mael_Damien



  College jean jaures
    Prancūzija
  403_Raouf_HE



  College jean jaures
    Prancūzija
  403_ridan_anis_sergey_enzo



  College jean jaures
    Prancūzija
  403_Narek_Loris_wassim_yanis



  College jean jaures
    Prancūzija
  403_shade_camille_louisa_kymia



  College jean jaures
    Prancūzija
  403_Neyla_Khadidja



  College jean jaures
    Prancūzija
  404_halime_oceane_blessing



  College jean jaures
    Prancūzija
  404 orane_tina_marwa



  College jean jaures
    Prancūzija
  404_lino_luc_jules



  College jean jaures
    Prancūzija
  404_lena_marie_leane



  College jean jaures
    Prancūzija
  404_jade_alizé



  College jean jaures
    Prancūzija
  404 lea_melusine_hermine



  College jean jaures
    Prancūzija
  404_louan_nouh



  College jean jaures
    Prancūzija
  Man camp Exploters



  Europos mokykla Alikantė
    Ispanija
  Milky Way galaxy



  Givemefive.ai
    Indija
  Horizon



  Givemefive.ai
    Indija
  Dream moon camp



  Givemefive.ai
    Indija
  The Moon Conquerors



  Givemefive.ai
    Indija
  Mission Armstrong



  École Secondaire Casavant
    Kanada
  xXMoonXx



  Givemefive.ai
    Indija
  Beyond Beginnings



  Givemefive.ai
    Indija
  sdsavio_ubeda1



  Saleziečių mokykla Santo Domingo Savio
    Ispanija
  Team EST



  Discovery chartija mokykla
    Jungtinės Amerikos Valstijos
  SmlBrain



  École secondaire Casavant
    Kanada
  RAMBGENESIS



  Givemefive.ai
    Indija
  MOON WALKERS



  Givemefive.ai
    Indija
  Moon Pioneers



  Givemefive.ai
    Indija
  Chandrakhoj



  Givemefive.ai
    Indija
  Mission des 4 filles



  École Secondaire Casavant
    Kanada
  BakonMedia



  Belmonto mokykla
    Jungtinė Karalystė
  Team Resilience



  Givemefive.ai
    Indija
  The Lunar Campers



  Givemefive.ai
    Indija
  Starship Kainotomia



  Givemefive.ai
    Indija
  Hateize



  Escola Secundária de Esmoriz
    Portugalija
  LunarX



  Givemefive.ai
    Indija
  THE



  Estų koledžas Las Tablas
    Ispanija
  Luna Vita Nova



  Givemefive.ai
    Indija
  Phoenix



  IES Elena García Armada
    Ispanija
  Lunar Team



  Ecole de Martainville
    Prancūzija
  SPACE DRAGONS



  Ecole de Martainville
    Prancūzija
  LUNAR FC



  Ecole de Martainville
    Prancūzija
  GALAXY CATS



  Ecole de Martainville
    Prancūzija
  SPACE HORSE



  Ecole de Martainville
    Prancūzija
  Oktopoppers



  Van Brienenoordschool
    Nyderlandai
  Mass



  Givemefive.ai
    Indija
  Les Motivés



  École secondaire Casavant
    Kanada
  Moi



  École secondaire Casavant
    Kanada
  Les super licornes



  École secondaire Casavant
    Kanada
  Vincentyébo



  École secondaire Casavant
    Kanada
  Team01



  École secondaire Casavant
    Kanada
  Team02



  École secondaire Casavant
    Kanada
  Team03



  École secondaire Casavant
    Kanada
  Colombian Explorers



  MyRoboTech
    Kolumbija
  IRIS Team Colombia



  MyRoboTech
    Kolumbija
  Lab6



  Van Brienenoordschool
    Nyderlandai
  AETHERS



  Givemefive.ai
    Indija
  Team Armstrong



  Givemefive.ai
    Indija
  josedemora1



  IES Jose de Mora
    Ispanija
  Team Mun



  "Emma's School" (privati mentorystė)
    Danija
  Les Champagnards



  Collège LA CHAMPAGNE
    Prancūzija
  Moon Knights



  Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego
    Lenkija
  Khloe/Rubi



  Elizabeth Vale mokyklos
    Australija
  Nargis/Summer



  Elizabeth Vale mokyklos
    Australija
  kobi/mason



  Elizabeth Vale mokyklos
    Australija
  The Space Rookies



  Colégo do Castanheiro
    Portugalija
  PinyPons



  Colégio do Castanheiro
    Portugalija
  DREAL



  Colégo do Castanheiro
    Portugalija
  Space Queens



  Colégo do Castanheiro
    Portugalija
  Base 3



  Karaliaus Alfredo akademija
    Jungtinė Karalystė
  MRTech- Moon Charm



  "MyRoboTech" fondas
    Kolumbija
  U.K.N. “Purpurowe dymy”



  Szkoła Podstawowa nr 8
    Lenkija
  Apollo Modern Base



  Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego
    Lenkija
  team G



  Europos mokykla Briuselis III
    Belgija
  team C



  Europos mokykla Briuselis III
    Belgija
  Costro



  Bahčešehiro koledžas Atakų miestelis
    Turkija
  team E



  Europos mokykla Briuselis III
    Belgija
  The Moon Walkers



  SEK tarptautinė mokykla Kataras
    Kataras
  The Moon Walkers



  Givemefive.ai
    Indija
  Moon Walkers



  YoLabs
    Indija
  team A



  Europos mokykla Briuselis III
    Belgija
  Cheese Camp



  SEK tarptautinė mokykla Kataras
    Kataras
  Swedish Meatballs



  Popso akademija
    Švedija
  estación espacial



  IES Universidade Laboral
    Ispanija
  Base lunar Ivaula



  IES Universidade Laboral
    Ispanija
  Campamento lunar



  IES Universidade Laboral
    Ispanija
  Moon Scientists



  Zafer koledžas
    Turkija
  rzgmooncamp



  užfer koleji
    Turkija
  Space Wars



  Ankara Zafer Koleji Ortaokulu
    Turkija
  Solar Cadets



  Newlands mokykla Dubajus
    Jungtiniai Arabų Emyratai
  Space Mission Shakedown



  SEK tarptautinė mokykla Kataras
    Kataras
  Favorito



  SEK tarptautinė mokykla Kataras
    Kataras
  Crux View Center



  "Crux View" centras
    Indija
  Galaxy Gazers – Camp



  Kovo mėnesio Anglikonų bažnyčios pradinė mokykla
    Jungtinė Karalystė
  Monstrous Moon Makers –



  The March C of E pradinė mokykla
    Jungtinė Karalystė
  Steal The Moon



  Northville pradinė mokykla
    Jungtinės Amerikos Valstijos
  Steal Da Moon



  Northville pradinė mokykla
    Jungtinės Amerikos Valstijos
  Saturn Stallions



  Northville pradinė mokykla
    Jungtinės Amerikos Valstijos
  Lunasphere



  Givemefive.ai
    Indija
  Mission Moon 101



  Givemefive.ai
    Indija
  Team TERRITORY



  Givemefive.ai
    Indija
  Space Station



  Givemefive.ai
    Indija
  Reorbit



  Givemefive.ai
    Indija
  Callisto



  Givemefive.ai
    Indija
  The Lunar Sustainers



  Givemefive.ai
    Indija
  Lunar Campers



  Givemefive.ai
    Indija
  Nova



  givemefive.ai
    Indija
  Luna



  Givemefive.ai
    Indija
  Material Girls



  OŠ Nove Fužine (Nove Fužine pradinė mokykla)
    Slovėnija
  Stars in the Galaxy



  OŠ Nove Fužine (Nove Fužine pradinė mokykla)
    Slovėnija
  Space group



  OŠ Nove Fužine (Nove Fužine pradinė mokykla)
    Slovėnija
  Tararben



  OŠ Nove Fužine (Nove Fužine pradinė mokykla)
    Slovėnija
  VMMA



  OŠ Nove Fužine (Nove Fužine pradinė mokykla)
    Slovėnija
  ET MyRobotech Team



  MyRoboTech
    Kolumbija
  Orion MRTech- Team



  MyRoboTech
    Kolumbija
  MyRoboKids Team Colombia-



  MyRoboTech
    Kolumbija
  BrilliantMoon Team-



  MyRoboTech
    Kolumbija
  LUNATICOS



  IES PUNTA DEL VERDE
    Ispanija
  Lunar Landers



  Givemefive.ai
    Indija
  Locas ay reger



  Givemefive.ai
    Indija
  Pinewood_Milky Way



  Pinewood Amerikos tarptautinė mokykla
    Graikija
  AstroFriends



  Eksternu Marcelino Champagnat
    Portugalija
  Barbie Butterfly



  Eksternu Marcelino Champagnat
    Portugalija
  MoonGirls



  Eksternu Marcelino Champagnat
    Portugalija
  Os Bananas



  Eksternu Marcelino Champagnat
    Portugalija
  Os Astronautas



  Eksternu Marcelino Champagnat
    Portugalija
  Bravo Camp



  Givemefive.ai
    Indija
  Exploradores do Espaço



  Eksternu Marcelino Champagnat
    Portugalija
  Moon Homies



  Eksternu Marcelino Champagnat
    Portugalija
  Moon Camp Astronauts



  Zafer KOLEJİ
    Turkija
  MİYAW CAMP



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolijos vidurinė mokykla
    Turkija
  Kings of the Space



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolijos vidurinė mokykla
    Turkija
  Los Dorados



  CEIP Rectora Adelaida de la Calle
    Ispanija
  Moonraker



  IES José Jiménez Lozano
    Ispanija
  Green Tomatoes



  CEIP Rectora Adelaida de la Calle
    Ispanija
  Team Beechy



  Bukmedžio parkas
    Jungtinė Karalystė
  Roberts Moon Team



  Cesis 2 Primary School
    Latvija
  Team M+H



  Bukmedžio parkas
    Jungtinė Karalystė
  Kurnik



  Nėra varpelio
    Lenkija
  Galaxy invaders



  Šiuolaikinė akademija GEMS
    Jungtiniai Arabų Emyratai
  The Stars



  CEIP Rectora Adelaida de la Calle
    Ispanija
  Muntori Explorers



  Muntori dvikalbė mokykla
    Ispanija
  SILI Campers – Camp



  The March C of E pradinė mokykla
    Jungtinė Karalystė
  imeyzing görls



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolijos vidurinė mokykla
    Turkija
  Lunar Sustainers



  Givemefive.ai
    Indija
  Stargazers – Camp



  The March C of E pradinė mokykla
    Jungtinė Karalystė
  Moon camp AEPAS



  Escola EB 2, 3 Profesorius Abel Salazar
    Portugalija
  Acampamento Neil Alden



  Escola Básica Bernardino Machado
    Portugalija
  Ayerbe



  Evergreen mokykla
    Kolumbija
  Hypatia moon base



  Hamstelio jaunimo mokykla
    Jungtinė Karalystė
  EA Moon Camp



  Edinburgo akademija
    Jungtinė Karalystė
  MISSION CHARLIE



  École Secondaire Casavant
    Kanada
  Himoon



  Varšuvos tarptautinė trikalbė mokykla
    Lenkija
  MISSION RENAGAB



  École Secondaire Casavant
    Kanada
  TEAM Arthur Soares Corrêa



  Instituto S do Saber
    Brazilija
  Tamers of the Stars



  FEPPA San Calixto
    Bolivija
  StarWarrrios



  IES Las Salinas
    Ispanija
  Picapiedras



  IES Las Salinas
    Ispanija
  Laritoides



  IES Las Salinas
    Ispanija
  Antoni Piętka i Jakub



  Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr.
    Lenkija
  Olympus Moon Camp



  DLR-mokyklos laboratorija
    Vokietija
  Team Tayani Saiki



  Instituto S do Saber
    Brazilija
  Chandra Graham



  Yolabs
    Indija
  Team Theo Lecarpentier



  Instituto S do Saber
    Brazilija
  NiMaSa



  Evergreen mokykla
    Kolumbija
  LDG



  Tarptautinis Saint Dominique institutas
    Italija
  Luca Perea–Marco



  IES HIPATIJA
    Ispanija
  Bee Teams



  Ozel Samsun Doga Koleji Ortaokulu
    Turkija
  Bianca Juez Sarmiento –



  IES HIPATIJA
    Ispanija
  Learnex Explorers



  "Learnex"
    Rumunija
  MAG



  Tarptautinis Saint Dominique institutas
    Italija
  CEMA



  DLR_School_Lab
    Vokietija
  julirodrimu



  Evergreen mokykla
    Kolumbija
  Les indécis



  Casavant
    Kanada
  Armstrong



  Popso akademija
    Švedija
  Lunar Best Friends



  Eksternu Marcelino Champagnat
    Portugalija
  Moon Secrets



  Eksternu Marcelino Champagnat
    Portugalija
  Sarandonga



  Estų koledžas Las Tablas
    Ispanija
  Marcis Miks Moon Base



  Cesis 2 pradinė mokykla
    Latvija
  Fate Of Space



  Özel Doğan Koleji
    Turkija
  Aaron/Anmol



  Elizabeth Vale mokyklos
    Australija
  Kaylem/Connor



  Elizabeth Vale mokyklos
    Australija
  Interestellar Shreks



  Estų koledžas Las Tablas
    Ispanija
  Moon Lab



  Escola Básica 2,3 São Pedro do Mar – Agrupamento
    Portugalija
  Team A: YHAV



  Sodo dėmė vidurinė mokykla
    Jungtinės Amerikos Valstijos
  Team B: MMIA



  Sodo dėmė vidurinė mokykla
    Jungtinės Amerikos Valstijos
  Team C: MWKM



  Sodo dėmė vidurinė mokykla
    Jungtinės Amerikos Valstijos
  Team D: TPNC



  Sodo dėmė vidurinė mokykla
    Jungtinės Amerikos Valstijos
  The Sumerians



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolijos vidurinė mokykla
    Turkija
  Moon Creators



  Eksternu Marcelino Champagnat
    Portugalija
  Os Lunáticos



  Eksternu Marcelino Champagnat
    Portugalija
  Ernest Expedition Moon



  Išorinė mokykla
    Jungtinės Amerikos Valstijos
  Popeyes na Lua



  Eksternu Marcelino Champagnat
    Portugalija
  MOONBOW



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolijos vidurinė mokykla
    Turkija
  Galaxy Girls – Camp



  Kovo mėnesio Anglikonų bažnyčios pradinė mokykla
    Jungtinė Karalystė
  Rapid Rovers



  Taip pat
    Jungtinės Amerikos Valstijos
  Apollos



  Northville pradinė mokykla
    Jungtinės Amerikos Valstijos
  Pπ LUNAR CAMPAMENT



  IES Bahía de Almería
    Ispanija
  GALAKSIES



  Ellinogermaniki Agogi
    Graikija
  Inspire-yourself.



  I.E.S. Antonio de Mendoza
    Ispanija
  Ale&Dhanya



  CEIP Rectora Adelaida de la Calle
    Ispanija
  Trio Lunar



  Eksternu Marcelino Champagnat
    Portugalija
  Your Moon



  Galēnu pamatskola
    Latvija
  Team Majo



  DITEP Escale
    Prancūzija
  Power MRTech-Sebastian



  MyRoboTech
    Kolumbija
  Aurora Borealis Space



  Özel Doğan Koleji
    Turkija
  Leni and Prudy



  Sycamore mokykla
    Jungtinės Amerikos Valstijos
  Guang Han



  Šanchajaus "FitchMaker Studio
    Kinija
  Exploradores Lunares



  Eksternu Marcelino Champagnat
    Portugalija
  Team Ducky



  BG/BRG Ramsauerstraße
    Austrija
  Team no name



  BG/BRG Ramsauerstraße
    Austrija
  COLAHH



  Londono miesto akademija Highgate Hill
    Jungtinė Karalystė
  Rubió i Ors Moon Camp 1



  Joaquim Rubió i Ors institutas
    Ispanija
  AstroTeam



  JSUE Académie
    Prancūzija
  Rubió i Ors Moon Camp 2



  Joaquim Rubió i Ors institutas
    Ispanija
  ROCKET SCIENCE 1



  I.E.S. JOSÉ JIMÉNEZ LOZANO
    Ispanija
  ROCKET SCIENCE 2



  I.E.S. JOSÉ JIMÉNEZ LOZANO
    Ispanija
  Opportunity



  Šiuolaikinė akademija GEMS
    Jungtiniai Arabų Emyratai
  VIP- Very Innovative



  Šiuolaikinė akademija GEMS
    Jungtiniai Arabų Emyratai
  Moon Life #GirlPower –



  Fábrica de Nerdes - Inovacijų klubas
    Brazilija
  ZiA team



  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w
    Lenkija
  Moon Aliens



  Šiuolaikinė akademija GEMS
    Jungtiniai Arabų Emyratai
  TALOS designers



  TESALIJOS TALOS UNIVERSITETAS
    Graikija
  Space rangers



  Šiuolaikinė akademija GEMS
    Jungtiniai Arabų Emyratai
  LUNA



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolijos vidurinė mokykla
    Turkija
  GMA Moon Camp



  Šiuolaikinė akademija GEMS
    Jungtiniai Arabų Emyratai
  Komarov



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolijos vidurinė mokykla
    Turkija
  Huydi



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolijos vidurinė mokykla
    Turkija
  Tshikuwi Moon Campers



  Tshikuwi pradinė mokykla
    Pietų Afrika
  Maker Moon Life



  Fábrica de Nerdes - Inovacijų klubas
    Brazilija
  Ramotlhale Moon Campers



  Ramotlhalės pradinė mokykla
    Pietų Afrika
  Moon Heroes – Science



  Fábrica de Nerdes - Inovacijų klubas
    Brazilija
  DREAMOON



  Eksternu Marcelino Champagnat
    Portugalija
  MoonLight



  Eksternu Marcelino Champagnat
    Portugalija
  Team Apollo 26



  Evergreen mokykla
    Kolumbija
  PeJuPa



  Evergreen mokykla
    Kolumbija
  Daniel Muñoz Muñoz – Luca



  IES HIPATIJA
    Ispanija
  Rubén Cívico García –



  IES HIPATIJA
    Ispanija
  MC Moon



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolijos vidurinė mokykla
    Turkija
  team I



  Europos mokykla Briuselis III
    Belgija
  SAİLOR MOON TEAM



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolijos vidurinė mokykla
    Turkija
  Hav Camp



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolijos vidurinė mokykla
    Turkija
  ASTROMOON



  Colegio San Antonio de Padua
    Ispanija
  In-VVV



  Valmieras Viestura vidusskola
    Latvija
  Parches



  Elena García Armada
    Ispanija
  ajt



  francisco de miranda
    Kolumbija
  LAS NIÑAS



  IES PUNTA DEL VERDE
    Ispanija
  JMJ



  IES PUNTA DEL VERDE
    Ispanija
  Homo sapiens



  BG/BRG Ramsauerstraße
    Austrija
  Compass



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolijos vidurinė mokykla
    Turkija
  ETERNALS



  Kusadasi Makbule Hasan Ucar Anatolijos vidurinė mokykla
    Turkija
  team D



  Europos mokykla Briuselis III
    Belgija
  team F



  Europos mokykla Briuselis III
    Belgija
  Meteorito



  CEIP Rafaelis Alberti
    Ispanija
  team B



  Europos mokykla Briuselis III
    Belgija
  team H



  Europos mokykla Briuselis III
    Belgija
  Mission DER-GAB-FAB-MIE-OLI



  Casavant
    Kanada
  Dream Team



  Collège René Soubaigné
    Prancūzija
  Lunar Team



  Collège René Soubaigné
    Prancūzija
  Austrian Comets



  MS Jennersdorf
    Austrija
  The Future



  Ellinogermaniki Agogi
    Graikija
  NASA



  IES PUNTA DEL VERDE
    Ispanija
  Space Bro’s



  Estų koledžas Las Tablas
    Ispanija
  Moon 4 B-ase



  Augarteno gimnazija
    Austrija
  The Creators



  Givemefive.ai
    Indija
  DAL-F



  Van Brienenoordschool
    Nyderlandai
  Accio Luna



  Givemefive.ai
    Indija
  Lunar Astra Team



  Givemefive.ai
    Indija
  Space MRTech Team –



  MyRoboTech
    Kolumbija
  PAAA – Per aspera ad



  Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
    Lenkija
  Castra Demeter



  Givemefive.ai
    Indija
  Ro Team



  SCOALA GIMNAZIALA "IORGU RADU"
    Rumunija
  CH-LYNX



  Šanchajaus "FitchMaker Studio
    Kinija
  Palladio Moon Explorers



  Palladio mokykla
    Graikija
  Bright Moon Explorers



  FEPPA SAN CALIXTO
    Bolivija
  James Webb



  Tulūzos tarptautinė mokykla
    Prancūzija
Viršuje
lt_LT